Novinky

Milé dámy, salón je sice stále zavřený, ale pokud Vám dochází Vaše oblíbené přípravky, neváhejte mne kontaktovat. Vše potřebné zajistím a doručím (buď poštou a nebo osobně). Důležitá je domácí péče, na stránky Vám postupně napíši rady a typy, jak o sebe pečovat.

Milé klientky v této nelehké době je salón bohužel zavřený. Ale budu se na Vás všechny těšit jakmile to situace dovolí. Budeme doufat, že se uvidíme dříve než nastoupím v červnu na mateřskou dovolenou. Kdyby se náhodou situace nezlepšila, tak rychle, nezoufejte, vymyslíme termíny jak to půjde. Platnost poukazů prodlužuji do konce roku možná i déle....

Nově v salónku Vás čeká žhavá novinka ze světa "Botox bez jehel" - "Královský botox". Jedná se o nové ošetření korejskou kosmetikou Meditime. Při ošetření jsou použity přípravky obsahující látku botalin, více než 50% hyaluronové kyseliny, výtažky z mořských řas a další důležité látky. Všechny účinné látky jsou do pleti zapracovány ručně bez použití...

My Lamination

27.10.2019

Jelikož obor kosmetiky jde neustále kupředu, tak i v oblasti tvarování řas vznikly nové značky. Nyní v salónu přecházím na značku My Lamination, který má šetrnější složení a ještě lepší výsledky.

V salónku si můžete prohlédnout a vyzkoušet žhavé novinky na jaro/léto 2019 a tím jsou:

Zapojte se i Vy do facebookové soutěže. Dejte lajk mé stránce na facebooku Zlata Demčák Klučková - kosmetička, do komentáře pod soutěžní obrázek označte alespoň dvě kamarádky. Soutěž trvá do 21.6.2019, pak bude vybrán výherce.

Provozovna

28.01.2019

Od nového roku již nebudu v salónku ve Svítkově (Studio Trend). Nyní jsem již jen v Lotus Spa, Aquacentru Pardubice. Zde můžete využít bezbariérový vchod, parkování v areálu zdarma a další služby salónu jako kadeřnické služby paní Martiny Niklové tel: 775 623 478 nebo thajské masáže.

Potěšte své blízké poukazy na kosmetické ošetření, depilaci cukrovou pastou, Lash liftingem či poukázkou na kosmetické přípravky ve Vámi zvolené hodnotě. Ráda Vám s výběrem poradím a zabalím.