Novinky

Nově v salónku Vás čeká žhavá novinka ze světa "Botox bez jehel" - "Královský botox". Jedná se o nové ošetření korejskou kosmetikou Meditime. Při ošetření jsou použity přípravky obsahující látku botalin, více než 50% hyaluronové kyseliny, výtažky z mořských řas a další důležité látky. Všechny účinné látky jsou do pleti zapracovány ručně bez použití...

My Lamination

27.10.2019

Jelikož obor kosmetiky jde neustále kupředu, tak i v oblasti tvarování řas vznikly nové značky. Nyní v salónu přecházím na značku My Lamination, který má šetrnější složení a ještě lepší výsledky.

V salónku si můžete prohlédnout a vyzkoušet žhavé novinky na jaro/léto 2019 a tím jsou:

Zapojte se i Vy do facebookové soutěže. Dejte lajk mé stránce na facebooku Zlata Demčák Klučková - kosmetička, do komentáře pod soutěžní obrázek označte alespoň dvě kamarádky. Soutěž trvá do 21.6.2019, pak bude vybrán výherce.

Provozovna

28.01.2019

Od nového roku již nebudu v salónku ve Svítkově (Studio Trend). Nyní jsem již jen v Lotus Spa, Aquacentru Pardubice. Zde můžete využít bezbariérový vchod, parkování v areálu zdarma a další služby salónu jako kadeřnické služby paní Martiny Niklové tel: 775 623 478 nebo thajské masáže.

Potěšte své blízké poukazy na kosmetické ošetření, depilaci cukrovou pastou, Lash liftingem či poukázkou na kosmetické přípravky ve Vámi zvolené hodnotě. Ráda Vám s výběrem poradím a zabalím.

Nastal podzim a to je nejlepší čas na depigmentaci pleti. V tuto dobu je nejvhodnější čas začít s intenzivní peelingovou maskou. Speciální kosmetické ošetření skládající se z 10 kůr po 30 minutách.

Dopřejte sobě a své pleti luxus v podobě relaxačního ajurvédského ošetření. Při této proceduře dochází k celkové relaxaci, okysličení, uvolnění svalů tváře a šíje, detoxikaci, oživení a vypnutí očního okolí. Dále k vyhlazení vrásek a liftingovému účinku a hlubokému vyživení pleti.

Chci se s Vámi podělit o novinky v salónku. První je, že přijímám platební karty. Takže nevadí, když není hotovost po ruce. Další novinkou je rozšíření služeb o depilaci cukrovou pastou celého těla. Dále během léta budou další novinky v podobě nového ajurvédského ošetření nové masky při ošetření. Máte se na co těšit milé klientky.