Novinky

Nastal podzim a to je nejlepší čas na depigmentaci pleti. V tuto dobu je nejvhodnější čas začít s intenzivní peelingovou maskou. Speciální kosmetické ošetření skládající se z 10 kůr po 30 minutách.

Dopřejte sobě a své pleti luxus v podobě relaxačního ajurvédského ošetření. Při této proceduře dochází k celkové relaxaci, okysličení, uvolnění svalů tváře a šíje, detoxikaci, oživení a vypnutí očního okolí. Dále k vyhlazení vrásek a liftingovému účinku a hlubokému vyživení pleti.

Chci se s Vámi podělit o novinky v salónku. První je, že přijímám platební karty. Takže nevadí, když není hotovost po ruce. Další novinkou je rozšíření služeb o depilaci cukrovou pastou celého těla. Dále během léta budou další novinky v podobě nového ajurvédského ošetření nové masky při ošetření. Máte se na co těšit milé klientky.

V krásném prostředí kosmetického Studia Trend ve Svítkově se na Vás přes léto budu těšit v těchto termínech: 22.6., 27.6., 13.7., 25.7., 1.8., 10.8., 15.8.

V březnu a únoru se na Vás těším ve Studiu Trend ve Svítkově v termínech: 28.3., 13.4. a 25.4. Objednávat se můžete na žhavou novinku v úpravě řas a to Lash lifting a Lash botox nebo na kosmetická ošetření. Obojí lze kombinovat dohromady, jen je potřeba počítat s větším časovým rozmezím, obzvlášť pokud jdete ke mě poprvé.

Lash Lifting & Lash Botox™ je revoluční, oblíbená procedura. Novinka v oblasti tvarování vlastních řas dokáže jedinečným způsobem vyživit a ozdravit přírodní řasu. Řasy klientky jsou po proceduře okamžitě:

V lednu a únoru se na Vás těším ve Studiu Trend ve Svítkově v termínech: 26.1., 14.2. a 23.2. V únoru se lze objednávat na novou službu, žhavou novinku v úpravě řas a to Lash lifting a Lash botox viz.článek nahoře.

přeji Vám krásné a klidné Vánoce. Zastavte se na chvilku a užívejte si svých blízkých. Darujte jim to nejdražší, a to svůj přítomný čas s nimi, který nic nenahradí. Do nového roku přeji jen to nejlepší a hlavně zdravíčko.

S láskou připravím pro Vaše milované kosmetické balíčky na míru. Ceny jsou od 50,-, vše zabalím, načančám, doručím. V lednu je možnost výměny výrobků za jiné kosmetické výrobky, pokud se Ježíšek netrefí do odstínu či vkusu.